O mnie

Swoją przygodę z fotografią zacząłem krótko po ukończonych studiach. Najpierw zainteresowała mnie fotografia krajobrazowa, architektoniczna (uwielbiam do dziś zdjęcia robione nocą). Przy okazji każdego wyjazdu (nawet jednodniowego) brałem ze sobą aparat i pstrykałem wszystko, co napotkałem. Fotografowałem też wiele sportowych wydarzeń, jednak po narodzinach mojej pierwszej siostrzenicy, czyli od 2008 roku wszystko się zaczęło zmieniać. Podczas wszelkich uroczystości rodzinnych to właśnie na dzieciach skupiałem największą uwagę i to właśnie te zdjęcia cieszyły się największą popularnością.

To dało mi do myślenia i do dziś fotografowanie dzieci sprawia mi największą satysfakcję i radość, ponieważ w zdjęciach dzieci jest sama naturalność, radość życia, szczerość, które sprawiają, że każde zdjęcie wywołuje uśmiech na twarzy oglądającego. Chęć zatrzymania tak szybko upływającego czasu, zachowania obrazu zmian, jakie zachodzą w dorastającym dziecku, obudziło we mnie pasję do fotografii dziecięcej. Od momentu, gdy zostałem rodzicem doświadczam tego każdego dnia i widzę, jak z dnia na dzień moje dzieci się zmieniają. Mam dwójkę szkrabów (Witka i Helenkę) i to właśnie oni są moimi głównymi modelami, na których ćwiczę☺♡

Po jakimś czasie hobby przekształciło się w moją drugą pracę i tak jest do dnia dzisiejszego. Można powiedzieć, że fotografią zajmuję się po godzinach. Czasami ciężko pogodzić etat z własną działalnością, jednak nie wyobrażam sobie życia bez pstrykania zdjęć.

W grudniu 2014 roku oficjalnie powstała moja jednoosobowa firma Adam Szumny Fotografia. Początkowo jeden pokój w moim mieszkaniu stanowił mini studio, a obecnie siedziba firmy mieści się w lokalu przy ulicy Kościuszki 37 we Wrześni. Cały czas staram się rozwijać w fotografii i przyjmuje to wciąż nowe zlecenia. Pracuję na profesjonalnym sprzęcie fotograficznym. Specjalizuję się w fotografii dziecięcej (studyjnej i plenerowej) jednak jestem zawsze otwarty na nowe wyzwania. Można powiedzieć, że wciąż się uczę i każda sesja dostarcza mi wiele nowych pomysłów oraz pozwala na doskonalenie się w tym zakresie. Staram się, aby każde spotkanie było nowym doświadczeniem, dodatkowo jestem otwarty na pomysły i opinie innych. Zdarza mi się także uczestniczyć w reportażach z takich uroczystości jak chrzciny, urodziny, komunie, wesela, itp. Nie chcę się zatrzymać w miejscu, dlatego cały czas staram się wymyślać sobie nowe to cele.

Zachęcam wszystkich zainteresowanych do odwiedzania mojej strony, na której można zobaczyć zdjęcia z aktualnych sesji. Posiadam również firmowy profil na Facebooku.

Jeśli to, co zobaczycie Wam się spodoba to zadzwońcie, napiszcie chętnie udzielę Wam wszelkich informacji i umówię na niezapomnianą sesję.

Pozdrawiam...

Napisz do mnie!

Zobacz cennik

FAQ

Wróć

© Copyright AdamSzumnyFotografia.pl