Sesje noworodkowe


 

FOTOGRAFIA NOWORODKOWA

Sesja zdjęciowa dzieci do 2 tygodnia życia (w tym wieku Maluszek większość czasu przesypia). Starsze dzieci częściej się budzą i raczej nie prześpią spokojnie całej sesji. Dzieci do 2 tygodnia pamiętają jeszcze pozycje płodowe, co daje piękne, naturalne zdjęcia.

Kolejnym argumentem dla tak wczesnego czasu fotografii jest kolka, która najczęściej występuje od 3 tygodnia życia Maleństwa.

Na czas sesji składa się usypianie, karmienie, tulenie oraz układanie maleństwa do zdjęć (wykonuję zdjęcia podczas czuwania oraz snu dziecka).

Fotografia noworodkowa to specyficzny rodzaj sesji, który rządzi się swoimi prawami – to Maluch dyktuje warunki i dostosowuję czas do niego. Każda sesja jest inna, każdy Maluszek inny.  To jest czas dla Was i kiedy trzeba, nie patrzę na zegarek.

Podczas sesji zapewniam wszelkie akcesoria, gadżety, rekwizyty oraz ubranka dla noworodków, które są całkowicie dla nich bezpieczne. 

Zawsze proszę o zabranie odpowiedniej ilości przyborów higienicznych (m.in. pampersy, chusteczki nawilżające) oraz jedzenia (mleczka) dla Maluszka.

Sesje wykonuję tylko w swoim studio – ul. Kościuszki 37 we Wrześni.

Cena sesji noworodkowej – od 300 zł, zależna od pakietu sesji (szczegóły w cenniku).

Możliwość wykupienia sesji w prezencie - więcej szczegółów tutaj.

Na sesję najlepiej umawiać się z minimum miesięcznym wyprzedzeniem.

Portfolio

Napisz do mnie!

Zobacz cennik

Wróć

© Copyright AdamSzumnyFotografia.pl